ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΔΡΑΣΗ ΤΩΡΑ!!

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΑΥΡΟΥ

 «ΔΡΑΣΗ ΤΩΡΑ!»

ΣΩΠΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Μοσχάτου

  1. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Παναγιώτη                                 
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   του Ευαγγέλου                                   
  3. ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       του Βασιλείου                                            
  4. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Παναγιώτη         
  5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   του Σπυρίδωνος                                     
  6. ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΙΣΣΥ)  του Γερασίμου                         
  7. ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ)  του Αντωνίου   
  8. ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Παναγιώτη                                                 
  9. ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του Ηλία                            
  10. ΜΠΙΛΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   του Αριστοτέλη                                     
  11. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΪΣΙΟΣ   του Παύλου                                                  
  12. ΝΑΥΠΛΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του Δημοσθένη                      
  13. ΝΙΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ   του Ιωάννη                                                            
  14. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του Γεωργίου                                   
  15. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Αγησιλάου                           
  16. ΣΟΥΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ   του Λουκά                                                               
  17. ΣΠΑΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      του Βασιλείου                                       
  18. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ   του Σταύρου                                              
  19. ΤΖΑΝΑΚΗΣ- ΔΡΙΜΙΣΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη                   
  20. ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του Πέτρου                                      

 Δημοτική Κοινότητα Μοσχάτου

1.ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στέφανου                          

2.ΒΑΦΙΑ ΚΛΕΙΩ  του Γεωργίου                                                   

3.ΚΩΝΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   του Κώστα                                           

4.ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παντελή                                   

5.ΜΠΙΛΙΝΗ-ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του Χαράλαμπου                  

6.ΞΥΡΑΦΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  του Χρήστου                                 

7.ΤΖΙΚΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη               

 Εκλογική Περιφέρεια Ταύρου

 1.ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Ευαγγέλου                                                   

2.ΒΑΛΑΛΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του Παναγιώτη                              

3.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ηλία                                                          

4.ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του Δημητρίου                               

5.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη                                                      

6.ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ηλία                                                                

7.ΔΟΥΣΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ) του Χρήστου                      

8.ΖΥΜΑΡΑΚΗ-ΚΟΥΡΤΕΛΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του Γεωργίου                     

9.ΚΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου                                

10.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΤΙΤΗ) του Νεκταρίου                   

11.ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χρυσοστόμου                                                   

12.ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου                                          

13.ΛΟΥΡΑΝΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Αναστασίου                                         

14.ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ του Παρασκευά                                          

15.ΜΑΡΙΝΑΤΟΥ-ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Αλεξίου

16.ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   

17.ΜΠΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου                                                                   

18.ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου                                     

19.ΣΚΟΠΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη                                          

20.ΧΗΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Δημητρίου                                                       

 Δημοτική Κοινότητα Ταύρου

1.       ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη                                          

2.       ΒΕΛΛΗ-ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του Μάρκου           

3.       ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου                                             

4.       ΓΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου                  

5.       ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη                              

6.       ΖΗΣΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΦΩΤΗΣ) του Νικολάου                     

7.       ΚΟΥΡΟΥΜΙΧΑΛΗ-ΑΛΜΠΑΝΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του Χρυσοστόμου  

8.       ΜΩΡΑΪΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Σωτηρίου                           

9.       ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ελευθερίου                  

10.   ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ                                         

11.   ΠΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου                           

12.   ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου                         

 Υποψήφιοι Δημοτικοί-Κοινοτικοί σύμβουλοι-Η παρουσίαση τους σε ηλεκτρονική μορφή  Pdf  Εδώ

 ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΑΥΡΟΥ: Εδώ

 

Ένα Σχόλιο to “ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΔΡΑΣΗ ΤΩΡΑ!!”

  1. Νέα της Κίνησης-Δραστηριότητες! « ΔΡΑΣΗ ΤΩΡΑ!-ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΑΥΡΟΥ Says:

    […] Παρασκευή 22/10 Θα συναντηθούν τα μέλη του ψηφοδελτίου (εξήντα είμαστε ζωή νάχουμε) κι όχι μόνο, στο μεζεδοπωλείο Στραβόξυλο. Η συνάντηση […]

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.


Αρέσει σε %d bloggers: